Ty też możesz się włączyć! Jak?

ZOSTAŃ PARTNEREM

Zarejestruj się na naszej stronie i dodaj wydarzenia związane z przedsiębiorczością, które zorganizujesz w dowolnym mieście i formie.

PRZEWODNIK PARTNERA

Marketing wydarzenia oraz sama rejestracja uczestników na nie jest bardzo prosta, ponieważ otrzymujesz bezpłatnie do pracy narzędzie -  KONFEO.

PROFESJONALNE NARZĘDZIE

Dzięki wsparciu Konfeo możesz skorzystać z profesjonalnej i niezawodnej platformy do organizacji wydarzeń, z Konfeo będzie Ci również łatwiej zadbać o kwestie RODO

LISTA SUFIKSÓW

Aby Twoje wydarzenie znalazło sie w bazie wydarzeń w ramach ŚTP oraz abyś mógł/mogła korzystać z rozszerzonych możliwości serwisu Konfeo wydarzenie musi posiadać odpowiedni sufiks na końcu subdomeny,

PRZEWODNIK PARTNERA

Przy rejestracji wydarzenia pomoże Ci nasz przewodnik, który pobierzesz poniżej.

Specjalnie dla Partnerów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości system Konfeo udostępnia nieodpłatnie korzystanie z możliwości jakie daje wersja Wydarzenie Bezpłatne plus.

Za pierwszym razem, po przejściu do systemu Konfeo, należy założyć konto. Postępuj według wskazówek na stronie. Dalej strona Cię pokieruje.

JAK UTWORZYĆ WYDARZENIE

Jeżeli nigdy nie korzystałaś/łeś z systemu Konfeo to skorzystaj z naszej instrukcji. 

LISTA SUFIKSÓW

W zależności od formuły wydarzenia ważne jest oznaczenie go właściwym sufiksem.

Lista sufiksów dla wydarzeń na żywo: 

dolnośląskie: tp2023-D
kujawsko-pomorskie: tp2023-C
lubelskie: tp2023-L
lubuskie: tp2023-F 
łódzkie: tp2023-E 
małopolskie: tp2023-K 
mazowieckie: tp2023-W 
opolskie: tp2023-O 
podkarpackie: tp2023-R 
podlaskie: tp2023-B 
pomorskie: tp2023-G 
śląskie: tp2023-S 
świętokrzyskie: tp2023-T 
warmińsko-mazurskie: tp2023-N
wielkopolskie: tp2023-P 
zachodniopomorskie: tp2023-Z

 

Lista sufiksów dla wydarzeń online:

dolnośląskie: tp2023-D-i 
kujawsko-pomorskie: tp2023-C-i 
lubelskie: tp2023-L-i 
lubuskie: tp2023-F-i 
łódzkie: tp2023-E-i 
małopolskie: tp2023-K-i 
mazowieckie: tp2023-W-i 
opolskie: tp2023-O-i 
podkarpackie: tp2023-R-i 
podlaskie: tp2023-B-i 
pomorskie: tp2023-G-i 
śląskie: tp2023-S-i 
świętokrzyskie: tp2023-T-i 
warmińsko-mazurskie: tp2023-N-i 
wielkopolskie: tp2023-P-i 
zachodniopomorskie: tp2023-Z-i

W 2022 roku odbyła się 15 edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

0

PARTNERÓW

0

WYDARZEŃ

0 +

UCZESTNIKÓW

INSTRUKCJA

Po zalogowaniu się do systemu KONFEO wybierz opcję „DODAJ WYDARZENIE

Później wybierz opcję „WYDARZENIE BEZPŁATNE„.

Następie dodaj tytuł wydarzenia, jego początek i koniec oraz ustaw link, który będzie prowadził do wydarzenia.
WAŻNE => to tutaj musisz po indywidualnej nazwie dodać SUFIKS, dzięki któremu wydarzenie pojawi się w wyszukiwarkach ŚTP oraz dzięki któremu nie naliczą się opłaty za rejestrację uczestników. Listę sufiksów znajdziesz tutaj.
Możesz też ustawić limit uczestników, a jeżeli chcesz aby w mailu powitalnym uczestnicy otrzymali e-bilet, to zaznacz checkbox.

Po lewej stronie masz podręczny dostęp do wszystkiego, co potrzebne do zarządzania wydarzeniem, a do samej zmiany ustawień służą opcje:
– ustawienia wydarzenia,
– uczestnicy,
– grupy opłaty,
– formularz.

W opcji „pulpit wydarzenia” widzisz bieżące informacje o wydarzeniu, np. ilość uczestnik zarejestrowanych, zatwierdzonych, opłaconych itd. 

W opcji  „strona rejestracji” otworzy się strona rejestracji, a dzięki temu możesz podejrzeć co będą widzieć osoby, które odwiedzą stronę wydarzenia. 

   

Kiedy będziesz w „Ustawienia wydarzenia” > „Strona rejestracji„, to na dole daj „zmień ustawienia” aby edytować opis wydarzenia.

Kiedy opcji „Ustawienia wydarzenia” > „mail powitalny” możesz dodać własną treść, która poza systemową powita od Ciebie uczestników. Mogą to być np. informacje logistyczne, link do mapki, link do wydarzenia online. itd. 

Skonfiguruj okres kiedy aktywna jest rejestracja. Zrobisz to po wybraniu „grupy/opłaty”,  a edytować może po wybraniu opcji „akcje” po prawej stronie

System do rejestracji wymusza trzy podstawowe pola „Imię„, „nazwisko„, „Adres email„. Jeżeli chcesz zebrać od uczestników dodatkowe informacje np. nr telefonu, to możesz dodać dodatkowe pola (tekstowe, wyboru itp). W opcjach edycji możesz zaznaczyć czy dane pole jest dobrowolne, czy obowiązkowe.

Jeżeli chcesz dodać nowe wydarzenie możesz skopiować już utworzone, jeżeli ustawienia będą podobne, albo szybciej będzie Ci edytować na wprowadzonych już wartościach.

Wtedy należy pamiętać, aby zmienić nazwę wydarzenia oraz link wydarzenia, ponieważ system z automatu dodaje mu ciąg znaków, żeby nie były takie same jak nazwa pierwotna. Dalej postępujesz już standardowo.